club_anime_friendship
angel_of_frenship
20 ani📍 paradisemembru din 16 iulie 2008
sal ma numesc georgiana ....sunt sefa clubului prima car intra va fi o alta sefa dar eu va urez
regulile sunt stricte :
1) suntem prieteni
2)fetele trebuie sa aiba autoritate in fata oricui sashi zika cuvantui (ceva de genu)
3) numai fetele au voie in acest club
4)exceptie daca sunt baieti draguti (gentalmeni)
5) nu aveti voie sa faceti desene de 10 sec sau mai putin trebuie sa va straduiti sa dati tot ce puteti sa fie excelent
6)vom avea mai multi membri (10-15) dar sa nu fie ingramadeala
7) uramti fiecare sfat al nostrui dar daca vi se par gresit comentati ...o sa fie shi un test pe care vreau sa-l rezolvati ...
cam atata deocamdata
TEST
1) ce faceti daca un baiat/fata va pune sa incalcati regulile
a) ii spuneti ca ai onoarea mai presus de orice
b)o asculti
2) daca teai panicat vreodata la un discurs/spectacol /sceneta unde a trebuit sa spui ceva de la ce ti-ai revenit
a) te-ai uitat la cel mai bun prieten
b) ai improvizat
c pur shi simplu "am fost 0)
3) ce ai spune daca un prieten ar fi atacat de cineva mai mare
a) teaui baga
b) nimic ma prefac ca nu am observat
c) ii incurajezi pe bataushi
acesta e testul nu red ca e greu
vom avea desemenea ...shi cativa membri (3) care vor avea grija ca desenele sa nu fie
1)violente
2)prea indecente
3)de 3-10 secunde
4)mazgaleli
le vor sterge shi vor raporta la mine ....aceste desene....(doar daca nu le vaa vor scrie aiki la profil)
daca nu se vor indentifica acei .. "nepriceputi" se vor autentifica cu anonim...adika annimul acesta a facut un desen de 3-10 sec/violent /indecent
vom mai avea un grup in care ...vor fi membri de onoare adika fac cele mai frumoase desene shi primesc numai note de 10 shi 9.....
aiki suntem o familie .....nimik nu e deosebit
aaaaa shi era sa uit vom mai avea un grup in car copii care se cred un pik mai nepriceputi vor sa ia lecti de la membri de onoare 9dora daca acesti vor sa ii invete) ....(adiak ii arata cum sa deseneze afce cate un desen (metoda cum desneaza shi il baga la neterminate) iar elevul il vede shi trebuie sa faca intocmai cum e acolo sau cum poate (fiecare meditator ishi va scri numele la descriere shi numele elevului pt care a facut acea schita
sper s ava placa sper sa nu fie prea strict locul acesta dar ....parola este frend ......shi mie nu mi se pare a fi un loc pentru prieteni dar sper sa va ajute sa va faceti prieteni ...
shi...avem un concurs :
anime friendship veti desena orice anime orie nu conteaza ursuleti ...orice car sunt prieteni ...orice legat de prietenie
concurenti ishi vor scrie numele la descriere
nu aveti voie sa ciontinuati desnele altora au sa desenati peste altele care sunt deja in concurs shi nu la neterminate
perioada concursului este de pe 16 yulie 2008 pana pe 29 yulie 2008
succes...la toti
membri:
1)amuto(scrieti aiki numele vostru de cont dar va rog cu aceashi culoare ca mn)
2)crisy_diva
3)sabi_sweet_h2o
4)[sw33t_onik](../../desenator/137114/) castigatoare concursului este sw33t_onik
5)alexutza98
6)VreauSaPapCiocolata
membri de onoare
[sw33t_onik](../../desenator/137114/)
membri grijuli (cei care au grija ca desenele sa nu fie violente,indecente sua mazgaleli sau modificate de alti membri)
sabi_sweet_h2o
(momenatn ea este momentan)
shi sper sa va plaka ce fac eu aiki
sper sa legati noi reelati de prietenie shi poate chiar mai mult
succes!! and
regulile sunt stricte :
1) suntem prieteni
2)fetele trebuie sa aiba autoritate in fata oricui sashi zika cuvantui (ceva de genu)
3) numai fetele au voie in acest club
4)exceptie daca sunt baieti draguti (gentalmeni)
5) nu aveti voie sa faceti desene de 10 sec sau mai putin trebuie sa va straduiti sa dati tot ce puteti sa fie excelent
6)vom avea mai multi membri (10-15) dar sa nu fie ingramadeala
7) uramti fiecare sfat al nostrui dar daca vi se par gresit comentati ...o sa fie shi un test pe care vreau sa-l rezolvati ...
cam atata deocamdata
TEST
1) ce faceti daca un baiat/fata va pune sa incalcati regulile
a) ii spuneti ca ai onoarea mai presus de orice
b)o asculti
2) daca teai panicat vreodata la un discurs/spectacol /sceneta unde a trebuit sa spui ceva de la ce ti-ai revenit
a) te-ai uitat la cel mai bun prieten
b) ai improvizat
c pur shi simplu "am fost 0)
3) ce ai spune daca un prieten ar fi atacat de cineva mai mare
a) teaui baga
b) nimic ma prefac ca nu am observat
c) ii incurajezi pe bataushi
acesta e testul nu red ca e greu
vom avea desemenea ...shi cativa membri (3) care vor avea grija ca desenele sa nu fie
1)violente
2)prea indecente
3)de 3-10 secunde
4)mazgaleli
le vor sterge shi vor raporta la mine ....aceste desene....(doar daca nu le vaa vor scrie aiki la profil)
daca nu se vor indentifica acei .. "nepriceputi" se vor autentifica cu anonim...adika annimul acesta a facut un desen de 3-10 sec/violent /indecent
vom mai avea un grup in care ...vor fi membri de onoare adika fac cele mai frumoase desene shi primesc numai note de 10 shi 9.....
aiki suntem o familie .....nimik nu e deosebit
aaaaa shi era sa uit vom mai avea un grup in car copii care se cred un pik mai nepriceputi vor sa ia lecti de la membri de onoare 9dora daca acesti vor sa ii invete) ....(adiak ii arata cum sa deseneze afce cate un desen (metoda cum desneaza shi il baga la neterminate) iar elevul il vede shi trebuie sa faca intocmai cum e acolo sau cum poate (fiecare meditator ishi va scri numele la descriere shi numele elevului pt care a facut acea schita
sper s ava placa sper sa nu fie prea strict locul acesta dar ....parola este frend ......shi mie nu mi se pare a fi un loc pentru prieteni dar sper sa va ajute sa va faceti prieteni ...
shi...avem un concurs :
anime friendship veti desena orice anime orie nu conteaza ursuleti ...orice car sunt prieteni ...orice legat de prietenie
concurenti ishi vor scrie numele la descriere
nu aveti voie sa ciontinuati desnele altora au sa desenati peste altele care sunt deja in concurs shi nu la neterminate
perioada concursului este de pe 16 yulie 2008 pana pe 29 yulie 2008
succes...la toti
membri:
1)amuto(scrieti aiki numele vostru de cont dar va rog cu aceashi culoare ca mn)
2)crisy_diva
3)sabi_sweet_h2o
4)[sw33t_onik](../../desenator/137114/) castigatoare concursului este sw33t_onik
5)alexutza98
6)VreauSaPapCiocolata
membri de onoare
[sw33t_onik](../../desenator/137114/)
membri grijuli (cei care au grija ca desenele sa nu fie violente,indecente sua mazgaleli sau modificate de alti membri)
sabi_sweet_h2o
(momenatn ea este momentan)
shi sper sa va plaka ce fac eu aiki
sper sa legati noi reelati de prietenie shi poate chiar mai mult
succes!! and
13
desene
9.94
rating mediu (148 voturi)
113.1
rată succes
0
com. date
49
com. primite
0 desene
Se încarcă…
