aidutza96
aida-maria
31 ani📍 timisoaramembru din 8 august 2008
Concurs de miss Junior 2009.
Cine vrea sa participe la concursva trebui sa-si aleaga o poza in care a iesit cel mai bine.
PREMIU:
Locul I:Diploma si 2 melodii peferate.
Locul II:Diploma si o melodie preferata.
Locul III:Diploma si o imagine.
Contact:
Va rugam sa adaugati id buzy_my_doolche.
Concursul se termina in 18 iulie
Cine vrea sa participe la concursva trebui sa-si aleaga o poza in care a iesit cel mai bine.
PREMIU:
Locul I:Diploma si 2 melodii peferate.
Locul II:Diploma si o melodie preferata.
Locul III:Diploma si o imagine.
Contact:
Va rugam sa adaugati id buzy_my_doolche.
Concursul se termina in 18 iulie
170
desene
9.97
rating mediu (1509 voturi)
88.5
rată succes
287
com. date
357
com. primite
0 desene
Se încarcă…
