George11
George
29 ani📍 Timisoaramembru din 20 octombrie 2008
SAL
MA CHEAMA GEORGE AM 13 ANI IMPLINITI IN 3 IULIE SI IMI PLACE SA DESENEZ
SPER SA VA PLACA DESENELE MELE DAK NU ASTA E :P
BAFTA LA TOTI LA DESENAT!
MA CHEAMA GEORGE AM 13 ANI IMPLINITI IN 3 IULIE SI IMI PLACE SA DESENEZ
SPER SA VA PLACA DESENELE MELE DAK NU ASTA E :P
BAFTA LA TOTI LA DESENAT!
9
desene
10.00
rating mediu (40 voturi)
44.4
rată succes
0
com. date
12
com. primite
0 desene
Se încarcă…
