Kikiiy

Kikiiy

Shia
28 animembru din 18 decembrie 2008
Kon' nichi wa


Mam mutat acum o luna in romania.Eu mam nascut in japonia


probabil nu o sa ma credeti......dar e adevarat!


Wakarimashita ka?


Sayonara
10
desene
9.67
rating mediu (26 voturi)
25.1
rată succes
0
com. date
12
com. primite
0 desene

Se încarcă…