Kikiiy
Shia
28 animembru din 18 decembrie 2008
Kon' nichi wa
Mam mutat acum o luna in romania.Eu mam nascut in japonia
probabil nu o sa ma credeti......dar e adevarat!
Wakarimashita ka?
Sayonara
Mam mutat acum o luna in romania.Eu mam nascut in japonia
probabil nu o sa ma credeti......dar e adevarat!
Wakarimashita ka?
Sayonara
10
desene
9.67
rating mediu (26 voturi)
25.1
rată succes
0
com. date
12
com. primite
0 desene
Se încarcă…
