tarek
Gaby
96 ani📍 Iadmembru din 26 decembrie 2008
ce pot spune imi place sa ma strambsa desi multa lume face
cand ma aude iubesc focul si sunt in clasa desi sunt baiat
cand ma aude iubesc focul si sunt in clasa desi sunt baiat
7
desene
10.00
rating mediu (8 voturi)
11.4
rată succes
0
com. date
2
com. primite
0 desene
Se încarcă…
