eu is naruto pe veci
28 animembru din 27 decembrie 2008
Buna!
ma cheama Alex si am intrat in acest sait ca sa vad daca am talent. Culoarea mea preferata e verde
si vreau sa fac multe desene cu personajul meu preferat Naruto Uzumaki dar si multe altele.
ma cheama Alex si am intrat in acest sait ca sa vad daca am talent. Culoarea mea preferata e verde
si vreau sa fac multe desene cu personajul meu preferat Naruto Uzumaki dar si multe altele.
20
desene
10.00
rating mediu (19 voturi)
9.5
rată succes
0
com. date
6
com. primite
0 desene
Se încarcă…
