Extreme-Evolution
28 ani📍 Bucurestimembru din 27 decembrie 2008
ExtremeBuna ma numesc Adina si am 10 ani.Am facut acest club cu scopul de a avea cat mai multi talentati.Reguli:
1.Desenam doar desene Extreme.
2.Nu ne injuram.
3.Pot intra in club si baieti si fete.
4.Desenam cat putem de des.
5.In club sunt si concursuri: sunt 2 locuri.Cei care intra pe primele locuri vor fii sefii.
6.Nu comenteaza nimeni la sefi.
7.Daca un sef intrece limita si nu face ce trebuie il dam afara din club.
8.Toti cei din club trebuie sa se hotareasca ce sa deseneze fiecare.
9.Fiecare membru isi va scrie oriunde numele!Obligatoriu!
10.Regula cea mai importanta : Daca unul dintre voi va incalca regulile si isi va bate joc de noi fa fii vai de fundul lui!!!
Bembrii: 1.Em0_Girl
2.alexica30
1.Desenam doar desene Extreme.
2.Nu ne injuram.
3.Pot intra in club si baieti si fete.
4.Desenam cat putem de des.
5.In club sunt si concursuri: sunt 2 locuri.Cei care intra pe primele locuri vor fii sefii.
6.Nu comenteaza nimeni la sefi.
7.Daca un sef intrece limita si nu face ce trebuie il dam afara din club.
8.Toti cei din club trebuie sa se hotareasca ce sa deseneze fiecare.
9.Fiecare membru isi va scrie oriunde numele!Obligatoriu!
10.Regula cea mai importanta : Daca unul dintre voi va incalca regulile si isi va bate joc de noi fa fii vai de fundul lui!!!
Bembrii: 1.Em0_Girl
2.alexica30
4
desene
10.00
rating mediu (13 voturi)
32.5
rată succes
0
com. date
3
com. primite
0 desene
Se încarcă…
