barbie girl97
27 animembru din 28 decembrie 2008
Salut tuturor!
Ma numesc Ada.
Am 9 ani.
Mie imi place sa dansez,sa desenez,sa cant,sa joc volei.
Prietenele mele de pe acest site sunt:
- ana_ana98
-andreea zapakita
andreea zapakita m-a invatat sa desenez ca si pe ana_ana98
Ce imi place:
NARUTO,SAKURA SI SASUKE
BARBIE
Si cam atat(ma rog sunt mai multe lucruri dar nu vreau sa umplu pg =)) )
bye nye!!!
Ma numesc Ada.
Am 9 ani.
Mie imi place sa dansez,sa desenez,sa cant,sa joc volei.
Prietenele mele de pe acest site sunt:
- ana_ana98
-andreea zapakita
andreea zapakita m-a invatat sa desenez ca si pe ana_ana98
Ce imi place:
NARUTO,SAKURA SI SASUKE
BARBIE
Si cam atat(ma rog sunt mai multe lucruri dar nu vreau sa umplu pg =)) )
bye nye!!!
1
desene
10.00
rating mediu (3 voturi)
30.0
rată succes
0
com. date
3
com. primite
0 desene
Se încarcă…
