barbie girl97

barbie girl97

27 animembru din 28 decembrie 2008
Salut tuturor!


Ma numesc Ada.


Am 9 ani.


Mie imi place sa dansez,sa desenez,sa cant,sa joc volei.


Prietenele mele de pe acest site sunt:


- ana_ana98


-andreea zapakita


andreea zapakita m-a invatat sa desenez ca si pe ana_ana98


Ce imi place:


NARUTO,SAKURA SI SASUKE


BARBIE


Si cam atat(ma rog sunt mai multe lucruri dar nu vreau sa umplu pg =)) )


bye nye!!!
1
desene
10.00
rating mediu (3 voturi)
30.0
rată succes
0
com. date
3
com. primite
0 desene

Se încarcă…