-IoNeLa-
eSSence
33 animembru din 28 decembrie 2008
<<<<nu shtiu sa desenez ....dar e expresiv si imi preocupa timpul....ji asta e un site marfaaa>>>>
Vreau sa stiu parerea voastra sincera despre desene si dak se poate sa imi spuneti greselile pe care le fac sa ma perfectionez si eu....ms
Vreau sa stiu parerea voastra sincera despre desene si dak se poate sa imi spuneti greselile pe care le fac sa ma perfectionez si eu....ms
22
desene
10.00
rating mediu (284 voturi)
129.1
rată succes
3
com. date
58
com. primite
0 desene
Se încarcă…
