madalynnyka
30 animembru din 29 decembrie 2008
ceaw........... comuri....dau inapoi....mai vb pe .....id: mady2oo9
imi place sa desenez mai mult pe hartie........de aceea nu am desenele de pe site prea reusite.......dar sper sa va placa..
imi place sa desenez mai mult pe hartie........de aceea nu am desenele de pe site prea reusite.......dar sper sa va placa..
23
desene
9.89
rating mediu (43 voturi)
18.5
rată succes
15
com. date
33
com. primite
0 desene
Se încarcă…
