andri_andreiuk_99
28 animembru din 29 decembrie 2008
Salutareeeee!
Ma cheama Andrei si am 10 ani!
imi place:
sa ma uit la Naruto,Power Ranger,Trambitel si Murdarici
sa ma uit la tv in general.
sa desenez
sa MA JOOOOOOOC!
Nu desenez prea bn si sa nu imi dati note mici ca va dau si yo!
BYE
Ma cheama Andrei si am 10 ani!
imi place:
sa ma uit la Naruto,Power Ranger,Trambitel si Murdarici
sa ma uit la tv in general.
sa desenez
sa MA JOOOOOOOC!
Nu desenez prea bn si sa nu imi dati note mici ca va dau si yo!
BYE
8
desene
9.63
rating mediu (19 voturi)
22.9
rată succes
0
com. date
15
com. primite
0 desene
Se încarcă…
