andri_andreiuk_99

andri_andreiuk_99

28 animembru din 29 decembrie 2008
Salutareeeee!


Ma cheama Andrei si am 10 ani!


imi place:


sa ma uit la Naruto,Power Ranger,Trambitel si Murdarici


sa ma uit la tv in general.


sa desenez


sa MA JOOOOOOOC!


Nu desenez prea bn si sa nu imi dati note mici ca va dau si yo!






BYE
8
desene
9.63
rating mediu (19 voturi)
22.9
rată succes
0
com. date
15
com. primite
0 desene

Se încarcă…