*club anime*

*club anime*

31 animembru din 2 ianuarie 2009
Sall all!!va dau clubul




Reguli:


-nu schimbati nimic la prof.


-nu vb urat


-distrativa(asta e obligatoriu)


-tineti cont de fiecare tema(daca nu puteti face asta sa imi spuneti...se rezolva ;) )


Acum galeria clubului club anime:


App si prima img. e poza clubului




















si in rest va astept ;)


Haideti in club ji nu o sa fiti dezamagiti:p.App si sa stiti ca sunt andreea zapakita(andreea emo)ca sa stiti in grupul cui sa intrati...Si apropo promesc pe orcine in afara de baieti:p.Ebn ca stiti id-ul meu de mess si app toata lumea il are la dispozitie :)




Nu uitatzi nu tre sa desenati super tare tre doar sa fiti bn dispusi si cat mai activi.Daca chiar nu o sa in trati o sa dau cluibul altcuiva...P@, P@!!!! ;) ;) ;)Si : : :*si :x :x :x


cn vrea clubul:-/
12
desene
9.90
rating mediu (23 voturi)
19.0
rată succes
0
com. date
11
com. primite
0 desene

Se încarcă…