bebelusul_lui_mama

bebelusul_lui_mama

20 animembru din 10 ianuarie 2009
ami palce sa desenez stiu ca nu le fac destul de bine dar e bine si nu mi ziceti bebe canus bebe ami place rozul totul pe roz ador rozu si sunt fata ma gandeAM SA FAC UN COONCURS SI FREAU SA PARTICIPE CAT MA MULTI USERI DEPE SITEUL DESENATORI TEMA VA FI O NOPTE DE VARA SAU DECE NU O ZI DEVARA ASTA DEPINDE DOR DE VOI LA TAGURI SA SCRITI PTT CONCURSUL ZI DE VARA DATA VALABILA PANA LA 23 MAI 2009






MA GANDEM SA MAI FAC UN CONCURS SI TEMA O SA FIE O SCENA DE VACANTA UN PPERSONAJ CE PERSONAJ DORITI VOI ECZEMPLE )MICA SIRENA ) ETC POT FI DIN CARTI CE VA INSPIRATIE DE ACOLO DAR SA NU COPITI IAR LA TAGURI SA SCRITE ptt concursul scena de vacanta si era sa uit data 19 mai 2009 si era sa uit mentiunile sau premile


locul unu vizulivari


locul doi comentari


locul trei vizulizarri


mentiuna unu vizoulizari


mentiunea doi vizualizari


mentiunea patru comuri








va rog sa participati
26
desene
8.63
rating mediu (26 voturi)
8.6
rată succes
0
com. date
12
com. primite
0 desene

Se încarcă…