bebelusul_lui_mama
20 animembru din 10 ianuarie 2009
ami palce sa desenez stiu ca nu le fac destul de bine dar e bine si nu mi ziceti bebe canus bebe ami place rozul totul pe roz ador rozu si sunt fata ma gandeAM SA FAC UN COONCURS SI FREAU SA PARTICIPE CAT MA MULTI USERI DEPE SITEUL DESENATORI TEMA VA FI O NOPTE DE VARA SAU DECE NU O ZI DEVARA ASTA DEPINDE DOR DE VOI LA TAGURI SA SCRITI PTT CONCURSUL ZI DE VARA DATA VALABILA PANA LA 23 MAI 2009
MA GANDEM SA MAI FAC UN CONCURS SI TEMA O SA FIE O SCENA DE VACANTA UN PPERSONAJ CE PERSONAJ DORITI VOI ECZEMPLE )MICA SIRENA ) ETC POT FI DIN CARTI CE VA INSPIRATIE DE ACOLO DAR SA NU COPITI IAR LA TAGURI SA SCRITE ptt concursul scena de vacanta si era sa uit data 19 mai 2009 si era sa uit mentiunile sau premile
locul unu vizulivari
locul doi comentari
locul trei vizulizarri
mentiuna unu vizoulizari
mentiunea doi vizualizari
mentiunea patru comuri
va rog sa participati
MA GANDEM SA MAI FAC UN CONCURS SI TEMA O SA FIE O SCENA DE VACANTA UN PPERSONAJ CE PERSONAJ DORITI VOI ECZEMPLE )MICA SIRENA ) ETC POT FI DIN CARTI CE VA INSPIRATIE DE ACOLO DAR SA NU COPITI IAR LA TAGURI SA SCRITE ptt concursul scena de vacanta si era sa uit data 19 mai 2009 si era sa uit mentiunile sau premile
locul unu vizulivari
locul doi comentari
locul trei vizulizarri
mentiuna unu vizoulizari
mentiunea doi vizualizari
mentiunea patru comuri
va rog sa participati
26
desene
8.63
rating mediu (26 voturi)
8.6
rată succes
0
com. date
12
com. primite
0 desene
Se încarcă…
