carmenutzadragutza
CARMENUTZA Dulcik
30 ani📍 Bucurestimembru din 15 ianuarie 2009
Heloo ma numesc Carmen am 12 ani .Sunt fan nr 1 al trupei R.B.D.& Erreway Imi place atunci cand ascult muzica sa dansez sau dak jtiu melodia sa o cant .Imi place sa fac tot ce vreau si sa ma distrez cu toty prieteny mey.Daca e vorba de prieteni atunci fac orice doar ca sa-i ajut,ma holbez la unii,ma cert cu altii,totul pentru prieteni!
36
desene
10.00
rating mediu (131 voturi)
36.4
rată succes
12
com. date
33
com. primite
0 desene
Se încarcă…
