ghost_far for me =^_^=
32 animembru din 18 ianuarie 2009
DECI .....BUNA
EU SUNT CRISTINA =^_^=
AM 15 ANI
SHI ...NU PREA AM TALENT DAR O SA MA STRDUIESC >:d<
BOO !!
EU SUNT CRISTINA =^_^=
AM 15 ANI
SHI ...NU PREA AM TALENT DAR O SA MA STRDUIESC >:d<
BOO !!
3
desene
10.00
rating mediu (1 voturi)
3.3
rată succes
0
com. date
0
com. primite
0 desene
Se încarcă…
