BunicaBateBurta
Bobleanca Roxana
♀ Femeie30 ani📍 Iasimembru din 13 februarie 2009
Hello!!!
Sunt Roxana, am 12 ani (13 ani pe 17 ferbruarie) si sunt in zodia varsator. Imi
place sa desenez dar ma descurc mai bine pe hartie dacat la pc .
Sper sa va placa galeria mea si sa nu primesc note de 1 ... A, ca informatie:
computerul meu e varza si merge in reluare... de aia desenez asa greu :D...
Hope you enjoy it! Zum-zum
Sunt Roxana, am 12 ani (13 ani pe 17 ferbruarie) si sunt in zodia varsator. Imi
place sa desenez dar ma descurc mai bine pe hartie dacat la pc .
Sper sa va placa galeria mea si sa nu primesc note de 1 ... A, ca informatie:
computerul meu e varza si merge in reluare... de aia desenez asa greu :D...
Hope you enjoy it! Zum-zum
5
desene
10.00
rating mediu (7 voturi)
14.0
rată succes
0
com. date
4
com. primite
0 desene
Se încarcă…
