diana006

diana006

26 animembru din 19 februarie 2009
Salutare la toata lumea!Sa stiti ca de cand am aflat de acest site,am inceput din start sa desenez,dar nu am putut sa imi fac cont.Pana acum(27.01.2010)!Am imceput cu un desen dragutz dupa parerea mea.Aici sunt diana006 si dati-mi comenturi plz!
4
desene
10.00
rating mediu (6 voturi)
15.0
rată succes
0
com. date
1
com. primite
0 desene

Se încarcă…