paleu emma
emutza(cum imi zic toti)
28 ani📍 pe unde apuc:Dmembru din 2 aprilie 2009
BUNA LA TOTI!!
NUMELE MEU ESTE EMMA(TOTI IMI ZIC EMM SAU EMUTZA_PISICUTZA)
CE IMI PLACE:
-SA PETREC TIMPUL CU PRIETENI MEI,(ASTA IMI PLACE CEL MAI MULT):D
-MODA,MODA SI IAR MODA:3
-PETRECERILE(LE UBESC)
-ZAPADAAA SI IARNA
-SA CANT
-MUZICA(REP,HIP HOP ETC.)
-FILMELE(:p)
-DANSUL:)
CE NU IMI PLACE:
-SA MA CERT CU PRIETENI(URASC ASTA)
-SA FIU SINGURA
-SA NU AM PRIETENI
GATA CONCURSUL!!!!
CASTIGATORII:
LOCUL1:IMI PARE RAU DAR NU M-AM PUTUT DECIDE ,ASA CA AM PUS DOUA PERSOANE
DECI LOC 1:SWEET _WORLD SI BIBIPICTORITA2 :D
LOCUL2:LISSY4EVER:)
LOCUL3:NICI AICI NU M-AM PUTUT DECIDE ASA CA CATE 2:LOPUNNY11 SI KIDUTZA678
LOCUL4:SI AICI 2 PERSOANE:K@R!NA SI MITZI_MITZULICA 1999
MERSI PENTRU PARTICIPARE...SI SPER SA NU VA SUPARATI PE MN DAR,ASTA E A FOST UN CONCURS:D
SI TUTUROR DESENATORILOR LE UREZ SPOR LA DESENAT SI SARBATORI CAT MAI FERICITE:)
apppremile se vor da pe 27(adica azi )la ora...15:00:D
DAWN COOL GIRL ESTE DESCALIFICATA PT CA NU A TERMINAT DESENUL LA TIMP:D(APP SCZ SI SPER SA NU TE SUPI PE MN...VOR MAI FI SI ALTE CONCURSURI....DECI TE SUPI?)(SPER SA NU )
CAM ATAT DESPRE MN SI CONCURSUL MEU:)
BYE....BYE:)
NUMELE MEU ESTE EMMA(TOTI IMI ZIC EMM SAU EMUTZA_PISICUTZA)
CE IMI PLACE:
-SA PETREC TIMPUL CU PRIETENI MEI,(ASTA IMI PLACE CEL MAI MULT):D
-MODA,MODA SI IAR MODA:3
-PETRECERILE(LE UBESC)
-ZAPADAAA SI IARNA
-SA CANT
-MUZICA(REP,HIP HOP ETC.)
-FILMELE(:p)
-DANSUL:)
CE NU IMI PLACE:
-SA MA CERT CU PRIETENI(URASC ASTA)
-SA FIU SINGURA
-SA NU AM PRIETENI
GATA CONCURSUL!!!!
CASTIGATORII:
LOCUL1:IMI PARE RAU DAR NU M-AM PUTUT DECIDE ,ASA CA AM PUS DOUA PERSOANE
DECI LOC 1:SWEET _WORLD SI BIBIPICTORITA2 :D
LOCUL2:LISSY4EVER:)
LOCUL3:NICI AICI NU M-AM PUTUT DECIDE ASA CA CATE 2:LOPUNNY11 SI KIDUTZA678
LOCUL4:SI AICI 2 PERSOANE:K@R!NA SI MITZI_MITZULICA 1999
MERSI PENTRU PARTICIPARE...SI SPER SA NU VA SUPARATI PE MN DAR,ASTA E A FOST UN CONCURS:D
SI TUTUROR DESENATORILOR LE UREZ SPOR LA DESENAT SI SARBATORI CAT MAI FERICITE:)
apppremile se vor da pe 27(adica azi )la ora...15:00:D
DAWN COOL GIRL ESTE DESCALIFICATA PT CA NU A TERMINAT DESENUL LA TIMP:D(APP SCZ SI SPER SA NU TE SUPI PE MN...VOR MAI FI SI ALTE CONCURSURI....DECI TE SUPI?)(SPER SA NU )
CAM ATAT DESPRE MN SI CONCURSUL MEU:)
BYE....BYE:)
32
desene
9.99
rating mediu (255 voturi)
79.6
rată succes
160
com. date
104
com. primite
0 desene
Se încarcă…
