*_LorytSsa_*

*_LorytSsa_*

31 animembru din 6 aprilie 2009
Buna!Ma numesc Lory:).Imi plac animalele fffoarte
mult.In special Leul,tigrul si PANTERA:X:X..Imi plac culorile alb si negru..
(desi sunt nonculori nu conteaza sa trecem peste:D)
Vreau si eu voturi si comentarii va rooooog frumosss :((
Va dau inapoi jur :((...
Si vreau sa-mi fac cat mai multi prieteni..:)
Va pup dulce si astept Comentariile si Voturile voastre :((
:::::::::::::::::::::::::::::::
19
desene
10.00
rating mediu (64 voturi)
33.7
rată succes
0
com. date
29
com. primite
0 desene

Se încarcă…