gabr!ell@

gabr!ell@

membru din 3 mai 2009
buna ador sa imi fac prieteni!!!concurs!!!!!!!concursul se numeste GIRL ANIME ,perioada concursului:1---31 mai!!!locul 1: toate paginile votate si comentate+o pagina dedicata;locul 2:toate paginile votate;locul 3:toate paginile comentate;locul 4:cateva coturi in plus;locul 5:cateva comentarii in plus;(doar daca participatzi veti avea cateva voturi si comentarii in plus)→
8
desene
10.00
rating mediu (2 voturi)
2.5
rată succes
0
com. date
0
com. primite
0 desene

Se încarcă…