cici_love
31 ani📍 intr_o stea din sistemul solarmembru din 8 iunie 2009
Salut.Sunt ZuZa.Am 16 ani.Ador sa inot,sa ma plimb,sa cantsi sa dansez.Imi plac toate anotimpurile.Imi place sa joc volei,betminton si basket. Imi place sa ma joc pe calculator,sa ascult muzica si sa ma uit la filme si diferite shouri.Am o pisica neagra cu alb la gatisor.Imi place matematica si engleza dar detest romana. Imi place cum canta Andreea balan.Imi place sa alerg.Imi place de miki mause.Imi place si de Alina. dragut nu?E draguta fata. Imi plac trandafirii.Imi place 2o.Imi place de Andreea Balan.As vrea sa invat sa cant la chitara.Imi plac pisicile!!!!!!!!!!!!!!Sunt dragute cand au partener sau partenera.Imi plac desenele.Imi place apusul.Imi place Tom si Jeri.Imi plac florile.Imi plac pasarile.Arata ca mama mea!!!!!!!!!!!!!Nu e minunata???????????????Invat foarte bine.Alexandra(florynna903) si cu Cristina(biancabostina) sunt cele mai bune prietene ale mele.
Imi place de Inna cum arata si cum canta.Imi place fenc shuiul.
Imi plac lucrurile stralucitoare.asta sunt eu.Ea este cea mai buna prietena a mea.Aici avea cinci ani.sunt super.
Imi place de Inna cum arata si cum canta.Imi place fenc shuiul.
Imi plac lucrurile stralucitoare.asta sunt eu.Ea este cea mai buna prietena a mea.Aici avea cinci ani.sunt super.
29
desene
10.00
rating mediu (46 voturi)
15.9
rată succes
0
com. date
0
com. primite
0 desene
Se încarcă…
