Diana-Balan
29 animembru din 9 iunie 2009
...inainte de a desena, de a vota si de a posta desene, citeste Regulamentul si conformeaza-te!...altfel risti sa fii banata...
stephanne...
Buna Sunt Balan Diana
Imi place mult sa desenez.
Nu am prieteni pe aici momentan sper sa-mi fac.
Uitati Adresa mea de Yahoo.
princes_diana11
stephanne...
Buna Sunt Balan Diana
Imi place mult sa desenez.
Nu am prieteni pe aici momentan sper sa-mi fac.
Uitati Adresa mea de Yahoo.
princes_diana11
21
desene
9.62
rating mediu (140 voturi)
64.1
rată succes
2
com. date
32
com. primite
0 desene
Se încarcă…
