ISkama
I'm a funky little Monkey
📍 Pitestimembru din 17 iunie 2009
Hei..sunt Alexandra..din Pitesti..:).Despre mine...pai nu sunt foarte talentata la desen..dintre desenele pe care le-am facut nu mi se pare nici1 destul de reusit..la fiecare gasesc un defect dar asta e acum...Imi place foarte mult South Park,Nightwish,Tarja Turuner,Disturbed,Rammstein...etc.Nu prea imi place culoarea galben dar la desenat fac o exceptie..dar doar la desenat.Altceva...hmm ...cam atat.Astept voturi si comentarii.Sper sa va placa desenele.Bye - Bye!
13
desene
9.73
rating mediu (46 voturi)
34.4
rată succes
0
com. date
7
com. primite
0 desene
Se încarcă…
