*Fake Game*

*Fake Game*

Barbat32 ani📍 in lumea mea de carton:))membru din 12 august 2009
Hello kids!..:)


Eu Alex..voi prietenii mei..daca doriti ^^"
Mna nu sunt bun la profile..


Am tablita..da genius..fara alte intrebari..ok?.


Hei! id meu :P fake_game.xoxo P.S.: Fara obsedati sau cersetori..ok?:))


Siii..spor la desenat $.$
2
desene
10.00
rating mediu (31 voturi)
155.0
rată succes
0
com. date
21
com. primite
0 desene

Se încarcă…