*Fake Game*
♂ Barbat32 ani📍 in lumea mea de carton:))membru din 12 august 2009
Hello kids!..:)
Eu Alex..voi prietenii mei..daca doriti ^^"
Mna nu sunt bun la profile..
Am tablita..da genius..fara alte intrebari..ok?.
Hei! id meu :P fake_game.xoxo P.S.: Fara obsedati sau cersetori..ok?:))
Siii..spor la desenat $.$
Eu Alex..voi prietenii mei..daca doriti ^^"
Mna nu sunt bun la profile..
Am tablita..da genius..fara alte intrebari..ok?.
Hei! id meu :P fake_game.xoxo P.S.: Fara obsedati sau cersetori..ok?:))
Siii..spor la desenat $.$
2
desene
10.00
rating mediu (31 voturi)
155.0
rată succes
0
com. date
21
com. primite
0 desene
Se încarcă…
