Smile2011
17 animembru din 27 septembrie 2009
♥•CeaOo:-h
♥•Deci...sunT miRiana2010:-&..dar nah mi`am fkut` un nou cont dar nu`mi prea plashe` sa desenez:)):))..numa` qnd ma apuk`a..=))..
♥•De Obicei NOo prea mai desenez,,..:)):))
♥•Dak` ii cnV kre vrea Sa colaboram..sa`mi laSse idu` printr`un comment`h la ultimuh desen..wtf?
♥•Qne`h vrea sSa Fim pRieTeni sa Sp...orikm raspunsu ii DA..Lool
♥•She imi plaShe..:
• Sa ask` muZiCa:Xx..♫♪
• Sa stau` p meSs..adoOo|
• Sa modifik` poJe..:Xx:Xx
• OrEle d engleZza..:X:X[q ne distram nu d altha...:))=))]
• Sa stau q piSi mele..[besk la ele:X:X]
• Sa ma uith` la Filme FunnY [amuzanthe]:Xx
• Sa ma jok` q my b.f.f :X:X..
•Sa desenez`h ..[ maI raR]
• Sa am Ff motSsi prieteni..[adik`a am]:)):))=))
•Sa faC` poje..;))
• Sa manc` acadele..sau bomboane p batZ..:X:X
• VaCantSsa..:))
• Ji mai moOlthe`.
•♥ She` nu imi plasShe...:
• Sa ma scol` d dimi..:((
• Sa imi zik`a cnv`a ca nu am DrepTathe..:O:O:O
• Sa merg la ScoAlA..:]]
• Sa ploUa afara..:[[
• Sa ma` sacaIe cnv`a la cap..:O:O
• Ji mai moolthe`
• Ji cam atatha...qn vrea sa ne cunOastem lasa`tzi id.:P
• Bye.Bye :-h....
♥•Deci...sunT miRiana2010:-&..dar nah mi`am fkut` un nou cont dar nu`mi prea plashe` sa desenez:)):))..numa` qnd ma apuk`a..=))..
♥•De Obicei NOo prea mai desenez,,..:)):))
♥•Dak` ii cnV kre vrea Sa colaboram..sa`mi laSse idu` printr`un comment`h la ultimuh desen..wtf?
♥•Qne`h vrea sSa Fim pRieTeni sa Sp...orikm raspunsu ii DA..Lool
♥•She imi plaShe..:
• Sa ask` muZiCa:Xx..♫♪
• Sa stau` p meSs..adoOo|
• Sa modifik` poJe..:Xx:Xx
• OrEle d engleZza..:X:X[q ne distram nu d altha...:))=))]
• Sa stau q piSi mele..[besk la ele:X:X]
• Sa ma uith` la Filme FunnY [amuzanthe]:Xx
• Sa ma jok` q my b.f.f :X:X..
•Sa desenez`h ..[ maI raR]
• Sa am Ff motSsi prieteni..[adik`a am]:)):))=))
•Sa faC` poje..;))
• Sa manc` acadele..sau bomboane p batZ..:X:X
• VaCantSsa..:))
• Ji mai moOlthe`.
•♥ She` nu imi plasShe...:
• Sa ma scol` d dimi..:((
• Sa imi zik`a cnv`a ca nu am DrepTathe..:O:O:O
• Sa merg la ScoAlA..:]]
• Sa ploUa afara..:[[
• Sa ma` sacaIe cnv`a la cap..:O:O
• Ji mai moolthe`
• Ji cam atatha...qn vrea sa ne cunOastem lasa`tzi id.:P
• Bye.Bye :-h....
2
desene
10.00
rating mediu (24 voturi)
120.0
rată succes
0
com. date
6
com. primite
0 desene
Se încarcă…
