Dirty_Dolls
Gloomy Sayz
31 ani📍 Bucurestimembru din 20 noiembrie 2009
Sall`zi! poi s`spun cv dspre mne?? poze k mne:
multzumit vaco`? uit`he sh cv dsp mne: About This Girl ! Hi ma cheama Lory ...Only me :X.in primul rand iubesc vampirii[cea mai mare pasiune a mea]imi place sa ascult muzika,sa ma distrez.nu suport zgomotele tari ~X(inafara de muzica.nu prea imi pasa ce crezi u in momentul de fata despre mine.imi esti indiferent[depinde cine ejti si ce crezi ..whatever`].imi iubes prietenii..:X imi place ciocolata :X i love it ! culorile ..deschise chiar desi nu prea pare...app ascult orice fel de muzica inafar de manele sau populara...[xD]so ursuletii de plush ? ...hmm da imi plc mult..deci as prefera un ursuletz de plush dekt un pachet de tigar :>:|:-".ast nu inseamna cu fumez whatever..:|:)).ii place sa suflu in par:))am ceva cu chestia asta... .sa nu interpreati gresit.. .knd sunt bine dispusa suflu in paru` lu` deea:))[doar pe ea o enerveaza chestiia asta]:X ! ma iei cu vrajeala?te` iau` cu` vrajeala` , te` injur`?simtete` ma` injuri` ?poate` ai` dreptate` !oriq` numi` pasa` !xD x]] !daka tot nai ce face lasa si comm;) !hai ca deja sti prea multe.. !multumes pt timpul akordat ! te pup ejti nebun:X_|_Celor care dau copy&paste !I Love My Boy:X About This Girl ! Hi ma cheama Deni ...Only me :X.in primul rand iubesc vampirii[cea mai mare pasiune a mea]imi place sa ascult muzika,sa ma distrez.nu suport zgomotele tari ~X(inafara de muzica.nu prea imi pasa ce crezi u in momentul de fata despre mine.imi esti indiferent[depinde cine ejti si ce crezi ..whatever`].imi iubes prietenii..:X imi place ciocolata :X i love it ! culorile ..deschise chiar desi nu prea pare...app ascult orice fel de muzica inafar de manele sau populara...[xD]so ursuletii de plush ? ...hmm da imi plc mult..deci as prefera un ursuletz de plush dekt un pachet de tigar :>:|:-".ast nu inseamna cu fumez whatever..:|:)).ii place sa suflu in par:))am ceva cu chestia asta... .sa nu interpreati gresit.. .knd sunt bine dispusa suflu in paru` lu` deea:))[doar pe ea o enerveaza chestiia asta]:X ! ma iei cu vrajeala?te` iau` cu` vrajeala` , te` injur`?simtete` ma` injuri` ?poate` ai` dreptate` !oriq` numi` pasa` !xD x]] !daka tot nai ce face lasa si comm;) !hai ca deja sti prea multe.. !multumes pt timpul akordat ! te pup ejti nebun:X_|_Celor care dau copy&paste !I Love My Boy:X
Lili: Dragutza:)) mai vrei cv?
Muzic
multzumit vaco`? uit`he sh cv dsp mne: About This Girl ! Hi ma cheama Lory ...Only me :X.in primul rand iubesc vampirii[cea mai mare pasiune a mea]imi place sa ascult muzika,sa ma distrez.nu suport zgomotele tari ~X(inafara de muzica.nu prea imi pasa ce crezi u in momentul de fata despre mine.imi esti indiferent[depinde cine ejti si ce crezi ..whatever`].imi iubes prietenii..:X imi place ciocolata :X i love it ! culorile ..deschise chiar desi nu prea pare...app ascult orice fel de muzica inafar de manele sau populara...[xD]so ursuletii de plush ? ...hmm da imi plc mult..deci as prefera un ursuletz de plush dekt un pachet de tigar :>:|:-".ast nu inseamna cu fumez whatever..:|:)).ii place sa suflu in par:))am ceva cu chestia asta... .sa nu interpreati gresit.. .knd sunt bine dispusa suflu in paru` lu` deea:))[doar pe ea o enerveaza chestiia asta]:X ! ma iei cu vrajeala?te` iau` cu` vrajeala` , te` injur`?simtete` ma` injuri` ?poate` ai` dreptate` !oriq` numi` pasa` !xD x]] !daka tot nai ce face lasa si comm;) !hai ca deja sti prea multe.. !multumes pt timpul akordat ! te pup ejti nebun:X_|_Celor care dau copy&paste !I Love My Boy:X About This Girl ! Hi ma cheama Deni ...Only me :X.in primul rand iubesc vampirii[cea mai mare pasiune a mea]imi place sa ascult muzika,sa ma distrez.nu suport zgomotele tari ~X(inafara de muzica.nu prea imi pasa ce crezi u in momentul de fata despre mine.imi esti indiferent[depinde cine ejti si ce crezi ..whatever`].imi iubes prietenii..:X imi place ciocolata :X i love it ! culorile ..deschise chiar desi nu prea pare...app ascult orice fel de muzica inafar de manele sau populara...[xD]so ursuletii de plush ? ...hmm da imi plc mult..deci as prefera un ursuletz de plush dekt un pachet de tigar :>:|:-".ast nu inseamna cu fumez whatever..:|:)).ii place sa suflu in par:))am ceva cu chestia asta... .sa nu interpreati gresit.. .knd sunt bine dispusa suflu in paru` lu` deea:))[doar pe ea o enerveaza chestiia asta]:X ! ma iei cu vrajeala?te` iau` cu` vrajeala` , te` injur`?simtete` ma` injuri` ?poate` ai` dreptate` !oriq` numi` pasa` !xD x]] !daka tot nai ce face lasa si comm;) !hai ca deja sti prea multe.. !multumes pt timpul akordat ! te pup ejti nebun:X_|_Celor care dau copy&paste !I Love My Boy:X
Lili: Dragutza:)) mai vrei cv?
Muzic
2
desene
10.00
rating mediu (1 voturi)
5.0
rată succes
0
com. date
0
com. primite
0 desene
Se încarcă…
