XxXDidiBoboXxX
Diana ( DidiBobo )
29 ani📍 Galatimembru din 26 noiembrie 2009
Sallz ... ma numesc Diana ( DidiBobo , numai la cei apropiati mie ) sunt din Galati ... am 12 ani si sunt nascuta pe 10 septembrie am mooooltzi prieteni ( doar cativa din site ... care sunt colegi cu mn ) ..... am cele mai bune zuze cu care stau mai toata ziua .... asa cu nu prea ma gasiti decat pe mess .. pai daca vrei id meu ...... til dau pe la sfarsit ... ...
ími plac ft. mooooolt animeurile cum ar fi :
1. Shugo Chara
2. Lovely Complex
3. etc
cemi plake ( nu scriu niciodata "romaneshte" asha ca nu ma criticatzi cand e vb de scrisul meu din afara scoly):
1.mätzele
2.trandafirii (roshy si albi)
3.papagalii
4.chocolatha
5.ora de desen
6.moda
7.tot ce e coool
8. iubesc rockul
9.desigur ... sa desenez
CE NU IMI PLACE:
1. u ( glumeam )
2.cainii ( ii urasc , majoritatea )
3.rudele ( ma innebunesc cu linguselile)
4.ploaia
5.sunt alergik la fraieri/e
6.urask jmecherii ... seamana leit cu unu din cartierul meu :)) ----->
7.urask ora de sport ji dirigentZia ( am pe diriginta pe profa de sport ...ji e o scorpi)
8.o urask pe diriga ( o scorpie ... ji a facut armata )----> HELP ME !!!
9.penele de curent ( ca nam ce face ...... ji mai ales ca sunt cam "zuzu-zuzu" ... imi vine mie ceva in minte )
10. imi urask colegii ( deki nu colegele!! ) adevaratzi mucoshi ji scarboshi ... detzi vine sa vomitzi in ora ... ji mai ales ca nea mutat in banci cu baietzi ... itzi dai seama ji singur/-a
ID meu : [[email protected]](mailto:[email protected])
mai vb .. :))
PS: nam tablitza
nu uita ... ID: diana_mica_pisica ( nam mai scris @yahoo.com ca nu prea de vede)
ími plac ft. mooooolt animeurile cum ar fi :
1. Shugo Chara
2. Lovely Complex
3. etc
cemi plake ( nu scriu niciodata "romaneshte" asha ca nu ma criticatzi cand e vb de scrisul meu din afara scoly):
1.mätzele
2.trandafirii (roshy si albi)
3.papagalii
4.chocolatha
5.ora de desen
6.moda
7.tot ce e coool
8. iubesc rockul
9.desigur ... sa desenez
CE NU IMI PLACE:
1. u ( glumeam )
2.cainii ( ii urasc , majoritatea )
3.rudele ( ma innebunesc cu linguselile)
4.ploaia
5.sunt alergik la fraieri/e
6.urask jmecherii ... seamana leit cu unu din cartierul meu :)) ----->
7.urask ora de sport ji dirigentZia ( am pe diriginta pe profa de sport ...ji e o scorpi)
8.o urask pe diriga ( o scorpie ... ji a facut armata )----> HELP ME !!!
9.penele de curent ( ca nam ce face ...... ji mai ales ca sunt cam "zuzu-zuzu" ... imi vine mie ceva in minte )
10. imi urask colegii ( deki nu colegele!! ) adevaratzi mucoshi ji scarboshi ... detzi vine sa vomitzi in ora ... ji mai ales ca nea mutat in banci cu baietzi ... itzi dai seama ji singur/-a
ID meu : [[email protected]](mailto:[email protected])
mai vb .. :))
PS: nam tablitza
nu uita ... ID: diana_mica_pisica ( nam mai scris @yahoo.com ca nu prea de vede)
23
desene
10.00
rating mediu (144 voturi)
62.6
rată succes
10
com. date
36
com. primite
0 desene
Se încarcă…
