Bibi Kiss
28 animembru din 24 decembrie 2009
~>Ma numesc Byby/Bebytzaa
~>Am 13 ani....
~>Am 1,56 m inaltime [ stiu k st pitika ]
~>Sunt din Bucuresti
~>Sunt nascuta pe 23/04/1998 ..[:X...:x]
~>Imi plashe scoala :p
~>Imi plashe s desenez :P
~>Imi plashe s cant :-"
~>Am 13 ani....
~>Am 1,56 m inaltime [ stiu k st pitika ]
~>Sunt din Bucuresti
~>Sunt nascuta pe 23/04/1998 ..[:X...:x]
~>Imi plashe scoala :p
~>Imi plashe s desenez :P
~>Imi plashe s cant :-"
17
desene
9.96
rating mediu (23 voturi)
13.5
rată succes
0
com. date
1
com. primite
0 desene
Se încarcă…
