Stephy3663

Stephy3663

Stephy
28 animembru din 2 ianuarie 2010
HY ALL!!
I\'m Stephy :D Am venit cu intentia de a va arata de ce sunt in stare :P ....sunt o mare fana a jucariilor Webkinz si voi desena tot ce ma v-a inspira





mai multe detalii despre mn cand am chef (akm am chef sa desenez :)) )
1
desene
10.00
rating mediu (7 voturi)
70.0
rată succes
0
com. date
3
com. primite
0 desene

Se încarcă…