tonicmind

tonicmind

Alexandrina
38 ani📍 cluj-napocamembru din 25 ianuarie 2010
Buna, ma numesc Alexandrina mi se spune in general Ale, pentru ca am un nume prea lung....Sunt pasionata de desen de multa vreme, dar nu am avut niciodata cursuri pentru a-mi ameliora tehnica. Pe acest site am ocazia de a -mi exercita aceast pasiune, si chiar de a "fura" din micile secrete ale celor mai buni artisti. PUpici tuturor celor care mmi-au comentat desenele, in special lui Emokidsad, pentru ca acum simt ca fac parte din comunitate. pot da comenturi. Atat. Nu vreau mai mult. Ma simt bine cadn fac un desen frumos. Imi place cadn ceilalti il apreciaza, dar, daca nu e frumos, poate sa imi spuna oricine orice...eu stiu:) deci..le treaba!
62
desene
9.99
rating mediu (200 voturi)
32.2
rată succes
20
com. date
53
com. primite
0 desene

Se încarcă…