Twixertiny

Twixertiny

Iulia
32 ani📍 Bucurestimembru din 6 februarie 2010
http://www.emoboyfriend.com/blog/wp-content/uploads/2009/05/emo-kids-cry-when-they-kiss.jpg
I love emo kids :x
Hmmm....Pai nu prea stiu sa desenez,nu desenez oameni si alte chestii...Deci...NU MA PRICEP DELOC!!!

I love naruto si sakura :>
http://farm3.static.flickr.com/2163/1860404858_f11088d85d.jpg

si sasuke si sakura :>
http://foreveranime.3xforum.ro/img/pics/foreveranime.3xforum.ro/ok_1751.jpg

Culorile mele preferate sunt : verde,albastru,galben,rosu si portocaliu :x
Culorile care nu imi plac sunt : mov,roz. http://www.studiopress.com/demo/blackcanvas/images/colors.png

Cam atat...Bye :*
7
desene
10.00
rating mediu (14 voturi)
20.0
rată succes
0
com. date
2
com. primite
0 desene

Se încarcă…