vladuu-kun
96 ani📍 desenatori.ro :))membru din 14 februarie 2010
SALL !!!
Ma numesc rusu vlad , am 10 ani , sunt din slobozia , blah-blah-blah stiu ca nu va intereseaza deci ...
dau 1 la cersetori
Ma numesc rusu vlad , am 10 ani , sunt din slobozia , blah-blah-blah stiu ca nu va intereseaza deci ...
dau 1 la cersetori
195
desene
9.79
rating mediu (1647 voturi)
82.7
rată succes
397
com. date
329
com. primite
0 desene
Se încarcă…
