Pucca.Raluca
Pucca
25 ani📍 Ef nordmembru din 25 februarie 2010
Buna !!!
- Sunt Pucca (Raluca)
- am 9 ani
Imi place:
-sa desenez
-sportul
-sa ma joc
-iarna (ziua mea)
-sa mananc pizza
-sa ma joc pe calculator
-sa cant
-sa dansez
-handball-ul
-cumparaturile
-sa ma bat cu baietii.. :P
Sunt mai nebuna de fel....:D
Sunt la granita intre varsator si capricorn (mai mult varsator)
Nu imi place:
-spanacul (in urasc)
-jocurile educative...:>
-oamenii mincinosi, rautaciosi...
-scoala
-sa ma cert
Cam atat despre mine... :P
- Sunt Pucca (Raluca)
- am 9 ani
Imi place:
-sa desenez
-sportul
-sa ma joc
-iarna (ziua mea)
-sa mananc pizza
-sa ma joc pe calculator
-sa cant
-sa dansez
-handball-ul
-cumparaturile
-sa ma bat cu baietii.. :P
Sunt mai nebuna de fel....:D
Sunt la granita intre varsator si capricorn (mai mult varsator)
Nu imi place:
-spanacul (in urasc)
-jocurile educative...:>
-oamenii mincinosi, rautaciosi...
-scoala
-sa ma cert
Cam atat despre mine... :P
5
desene
10.00
rating mediu (11 voturi)
22.0
rată succes
0
com. date
4
com. primite
0 desene
Se încarcă…
