Anita_channy

Anita_channy

anita
28 ani📍 bucurestimembru din 9 martie 2010
hey ,yo sunt Anita !!!am 11 ani si sunt din bucureeeesti !


Sunt un MAAARE fan ANIME si ador animeurile romantice !!!


Ma indragostesc cam repede... dar asta e viatza ...


CE IMI PLAKE !!!!


ROCKUL!!! si muzica in chineza/japoneza !!! EXEMPLE: fan linkin\' park, thousand foot krutch , kingone Wang : the world i want , Santa monica-theory of a dead man , Leave you far behind - lunatic calm , still doll , RUNNINg UP THAT HILL-PLACEBO !!! ador melodia si aia cu symphonies !!!


Animeurile , in special NARUTO , BLEACH , VAMPIRE KNIgHT SI FRUITS BASKET !!!


Fotbalul !!! imi plake sa iau mingea !!!


sa visez cu ochii deschisi mai ales la romantism ...


filmele dramatice , mai ales HACHIKO ,thoamne cat am plans la acel film


sa stiu nouatatile


sa fiu flatata


si filmele horror,imi plake sa fiu speriata !


CE NU IMI PLAKE!!!


Laudarosii


barfitorii


sa stau in poarta la fotbal


sa fiu lasata deoparte


sa imi fie cald


sentimentul de SUNT VINOAVATA


sa fiu dezamagita


sa invat


si cand sunt stresata


THIS IS ME !!! bye bye
40
desene
10.00
rating mediu (247 voturi)
61.8
rată succes
37
com. date
40
com. primite
0 desene

Se încarcă…