<(O_o)>
Petronel
29 ani📍 Balcoimembru din 3 aprilie 2010
Pam pam pam ....pe sistem!!! |O_O|/ <(O_O)>
Salut , ma numesc Petronel si sunt din Balcoi , imi place sa desenez si sa ma duc la discoteca "Covrig".
Salut , ma numesc Petronel si sunt din Balcoi , imi place sa desenez si sa ma duc la discoteca "Covrig".
3
desene
10.00
rating mediu (13 voturi)
43.3
rată succes
0
com. date
3
com. primite
0 desene
Se încarcă…
