RobiXboy
28 ani📍 Brasov-Halchiumembru din 6 aprilie 2010
Salutare tuturor !! Eu sunt Robert . Ador multe lucruri :
Filme: Bleach , Soul-Eater,Naruto...
Sa desenez: Anime, Fructe...
Ce nu imi place...
NU IMI PLAC MANELELE !!!
Nu imi place sa stau degeaba...
Va urez tuturor desenatorilor Nota 10, si desene de prima clasa
Filme: Bleach , Soul-Eater,Naruto...
Sa desenez: Anime, Fructe...
Ce nu imi place...
NU IMI PLAC MANELELE !!!
Nu imi place sa stau degeaba...
Va urez tuturor desenatorilor Nota 10, si desene de prima clasa
22
desene
10.00
rating mediu (220 voturi)
100.0
rată succes
23
com. date
51
com. primite
0 desene
Se încarcă…
