Dilara-dilan

Dilara-dilan

28 animembru din 10 aprilie 2010
Am 13 ani!Imi pl mult toate noantele da albastru! Nu suport mincinosi fac alergie:D Vreau sa felicit cativa desenatori:TAlexandra,eug13anares si Mika iubesc desenale lor mai ales pe a le lui Mika pt ca eu sunt mnai sadica:D dar iubesc galeriile voastre sunteti ft buni!!!=D>
31
desene
10.00
rating mediu (90 voturi)
29.0
rată succes
0
com. date
12
com. primite
0 desene

Se încarcă…