::black angel::

::black angel::

Simona
27 ani📍 Bucurestimembru din 10 aprilie 2010
Watashi wa Simmiyo.



Iubesc: anime-urile music, japonezii



i love An Cafe ,



pisicile,


chibi-urile



si sa desenez, lol



Urasc: tziganii


(lui tyki ii se potriveste rolul de tzigan :]]), crying babies


cam atat despre mn... a stai! ar mai fi cv 8D



sunt atat de inebunitade anime-uri incat mi-am inventat propria poveste


inca are apar eu in stil anime si alte personaje creeate de mn



eu in manga alb-negru



eu pe cand aveam parul scurt


(tot in manga)



"nuj ce sa fac


(lol)"



concert manga :> :]]



aveam inca parul scurt



eu chibi



nu pot


spune dekt ...



iubesc


sa cant la chitara



eu si cu my bff si in manga dar


si in realitate X3





ID-ul meu este anomis1899.
25
desene
10.00
rating mediu (203 voturi)
81.2
rată succes
81
com. date
46
com. primite
0 desene

Se încarcă…