::black angel::
Simona
27 ani📍 Bucurestimembru din 10 aprilie 2010
Watashi wa Simmiyo.
Iubesc: anime-urile music, japonezii
i love An Cafe ,
pisicile,
chibi-urile
si sa desenez, lol
Urasc: tziganii
(lui tyki ii se potriveste rolul de tzigan :]]), crying babies
cam atat despre mn... a stai! ar mai fi cv 8D
sunt atat de inebunitade anime-uri incat mi-am inventat propria poveste
inca are apar eu in stil anime si alte personaje creeate de mn
eu in manga alb-negru
eu pe cand aveam parul scurt
(tot in manga)
"nuj ce sa fac
(lol)"
concert manga :> :]]
aveam inca parul scurt
eu chibi
nu pot
spune dekt ...
iubesc
sa cant la chitara
eu si cu my bff si in manga dar
si in realitate X3
ID-ul meu este anomis1899.
Iubesc: anime-urile music, japonezii
i love An Cafe ,
pisicile,
chibi-urile
si sa desenez, lol
Urasc: tziganii
(lui tyki ii se potriveste rolul de tzigan :]]), crying babies
cam atat despre mn... a stai! ar mai fi cv 8D
sunt atat de inebunitade anime-uri incat mi-am inventat propria poveste
inca are apar eu in stil anime si alte personaje creeate de mn
eu in manga alb-negru
eu pe cand aveam parul scurt
(tot in manga)
"nuj ce sa fac
(lol)"
concert manga :> :]]
aveam inca parul scurt
eu chibi
nu pot
spune dekt ...
iubesc
sa cant la chitara
eu si cu my bff si in manga dar
si in realitate X3
ID-ul meu este anomis1899.
25
desene
10.00
rating mediu (203 voturi)
81.2
rată succes
81
com. date
46
com. primite
0 desene
Se încarcă…
