barbieblonda

barbieblonda

25 ani📍 Barladmembru din 13 aprilie 2010
sa ma ajutati va rog cu voturile si commurile ca-s incepatoare plzzzzzz. Cand o sa cresc o sa seman cu Bella


tema mea este sa desenezBuna.eu ma numesc Dorunga Elena si imi place sa desenez:)





http://www.chucksanimeshrine.com/cas4_anime_music.png&imgrefurl=http://www.desenatori.ro/desenator/285669/&usg=__nHWVVqYe8OYYBXUuC5XemKCem58=&h=320&w=315&sz=212&hl=ro&start=120&zoom=1&tbnid=3qHtYhllEUw66M:&tbnh=121&tbnw=108&prev=/images%3Fq%3Dpoze%2Banime%26um%3D1%26hl%3Dro%26sa%3DX%26biw%3D1024%26bih%3D575%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=1&vpy=31&dur=925&hovh=226&hovw=223&tx=217&ty=163&ei=21d2TJitJ5a6jAfskJCgBg&oei=ZFd2TP_3LpLZ4ga7sunoBQ&esq=119&page=14&ndsp=9&ved=1t:429,r:0,s:120" rel="nofollow noopener" target="_blank" class="text-accent hover:underline">Mi imi place Bella.


[](http://www.google.ro/imgres?imgurl=http://farm3.static.flickr.com/2036/2251727976_acd3d8a977.jpg&imgrefurl=http://www.desenatori.ro/desenator/219074/comentarii_date/data/zi/&usg=__lxVz4BZLWFs2jpxaq9RldN29wL8=&h=447&w=499&sz=79&hl=ro&start=176&zoom=1&tbnid=IyxcTpw2XTe_YM:&tbnh=116&tbnw=130&prev=/images%3Fq%3Dpoze%2Banime%26start%3D11%26um%3D1%26hl%3Dro%26sa%3DX%26biw%3D265%26bih%3D365%26output%3Dimages_json%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&ei=hFl2TIelPJCTjAeFr6XMBg)

Cati va pokemoni imi plac mie:


















~Luiza~cu desenul:





Cristina11 cu desenul:[](../../desen-1502480.htm)
[](http://www.google.ro/imgres?imgurl=http://foreveranime.3xforum.ro/img/pics/foreveranime.3xforum.ro/ok_1584.jpg&imgrefurl=http://foreveranime.3xforum.ro/post/56/1/poze_cu_fetele_anime/&usg=__R5LuexmzC4RkwnUMpsdveqOb10c=&h=374&w=499&sz=32&hl=ro&start=147&zoom=1&tbnid=shm2YfARyak8wM:&tbnh=97&tbnw=130&prev=/images%3Fq%3Dpoze%2Banime%26start%3D11%26um%3D1%26hl%3Dro%26sa%3DX%26biw%3D265%26bih%3D365%26output%3Dimages_json%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&ei=BFl2TJ-7F8K7jAf5-qyWBg)

[Anamaria23 cu desenul:](../../desen-1448940.htm)


[](http://www.google.ro/imgres?imgurl=http://foreveranime.3xforum.ro/img/pics/foreveranime.3xforum.ro/ok_1584.jpg&imgrefurl=http://foreveranime.3xforum.ro/post/56/1/poze_cu_fetele_anime/&usg=__R5LuexmzC4RkwnUMpsdveqOb10c=&h=374&w=499&sz=32&hl=ro&start=147&zoom=1&tbnid=shm2YfARyak8wM:&tbnh=97&tbnw=130&prev=/images%3Fq%3Dpoze%2Banime%26start%3D11%26um%3D1%26hl%3Dro%26sa%3DX%26biw%3D265%26bih%3D365%26output%3Dimages_json%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&ei=BFl2TJ-7F8K7jAf5-qyWBg)
Mie imi place sa cant:




Imi place sa danzez:












Sakura02 cu desenul:[](../../desen-1504995.htm)
[](http://www.google.ro/imgres?imgurl=http://1.bp.blogspot.com/_HWU3wX2cDLQ/SaGndsi7HtI/AAAAAAAAFPQ/EzDeZMO8-5w/s400/punk_anime_girl.jpg&imgrefurl=http://www.desenatori.ro/desenator/208779/comentarii_date/&usg=__3XcERmPB81D3tWA-OuhXJVb-JqY=&h=386&w=400&sz=30&hl=ro&start=244&zoom=1&tbnid=4nMavSpOYTyyvM:&tbnh=120&tbnw=124&prev=/images%3Fq%3Dpoze%2Banime%26start%3D11%26um%3D1%26hl%3Dro%26sa%3DX%26biw%3D265%26bih%3D365%26output%3Dimages_json%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&ei=2ll2TJLsDMeOjAfov9GrBg)>W<cu desenul:[](../../desen-1506983.htm)









Imi place sa rad:










Sa ma joc volei:






Sa ascult muzica:






Sa plimb cu rolele:



Imi plac pisicile:





















Imi place Naruto la nebunie
Separe cami place 1000%



Ce numi place:



sa fiu suparata:





Sa plang:



Sa ma cert:











Sa ma bat:






Sa fac teme:
537
desene
9.20
rating mediu (2215 voturi)
38.0
rată succes
441
com. date
287
com. primite
0 desene

Se încarcă…