'Sassin
30 ani📍 SVmembru din 17 aprilie 2010
Why hello thar
My dA : http://invaderli.deviantart.com/
http://www.youtube.com/watch?v=ho7BUFeAj48
Aviz amatorilor la copiat desene (eventual): Nu ma supar daca copiati, cateodata pana si eu iau unele idei de pe Goagal, doar va rog, cele originale ale mele... cereti-mi permisiunea atunci cand va ganditi sa copiati. Dovediti macar ca aveti bunul simt!
*ID-ul meu: invader_li (pentru cine vrea sa ma contacteze in legatura cu orice vrea )"
And yes, I have a tablet.
STAMP TIME!
Some of my art :
Va bene, move on.
PS: I can`t vote, so don`t ask for votes.
My dA : http://invaderli.deviantart.com/
http://www.youtube.com/watch?v=ho7BUFeAj48
Aviz amatorilor la copiat desene (eventual): Nu ma supar daca copiati, cateodata pana si eu iau unele idei de pe Goagal, doar va rog, cele originale ale mele... cereti-mi permisiunea atunci cand va ganditi sa copiati. Dovediti macar ca aveti bunul simt!
*ID-ul meu: invader_li (pentru cine vrea sa ma contacteze in legatura cu orice vrea )"
And yes, I have a tablet.
STAMP TIME!
Some of my art :
Va bene, move on.
PS: I can`t vote, so don`t ask for votes.
11
desene
9.99
rating mediu (485 voturi)
440.4
rată succes
0
com. date
129
com. primite
0 desene
Se încarcă…
