Elipufy

Elipufy

29 animembru din 6 iunie 2010
mai nimik......ma prostesc si eu.....as vrea sa ajung sa pot da si eu voturi pentru a-i vota pe cei care merita cu adevarat....si comentarii bineinteles.........si cam atat........love you......bye!
19
desene
9.91
rating mediu (78 voturi)
40.7
rată succes
0
com. date
35
com. primite
0 desene

Se încarcă…