CAThy9
17 animembru din 18 iunie 2010
Hey everyone!!
De cand am intrat prima oara pe site ( din intamplare :-?? ) mi-am amintit imediat de vremurile in care obisnuiam sa desenez in Paint :))) ... In orice caz...desenam chiar calumea!! stiu ca eram in clasele primare si am participat la multe concursuri unde luam printre primele locuri :-?... Dar cum spuneam asta a fost de mult .... Iar acum zici ca nici o linie nu mai pot trasa :)))....Dar sper ca pe parcurs imi voi intra in mana cat de cat :P
My passions : drawing !!! =3
music!!!
dance :D
ROLLER SKATES!!!! ><
Eh...eu va doresc bafta tuturor ...si nu uitati!! Chiar daca nu va reuseste un desen din prima....perseverati, perseverati , PERSEVERATI pana reusiti!!!!!
De cand am intrat prima oara pe site ( din intamplare :-?? ) mi-am amintit imediat de vremurile in care obisnuiam sa desenez in Paint :))) ... In orice caz...desenam chiar calumea!! stiu ca eram in clasele primare si am participat la multe concursuri unde luam printre primele locuri :-?... Dar cum spuneam asta a fost de mult .... Iar acum zici ca nici o linie nu mai pot trasa :)))....Dar sper ca pe parcurs imi voi intra in mana cat de cat :P
My passions : drawing !!! =3
music!!!
dance :D
ROLLER SKATES!!!! ><
Eh...eu va doresc bafta tuturor ...si nu uitati!! Chiar daca nu va reuseste un desen din prima....perseverati, perseverati , PERSEVERATI pana reusiti!!!!!
22
desene
9.99
rating mediu (875 voturi)
397.5
rată succes
58
com. date
212
com. primite
0 desene
Se încarcă…
