CooL_GirLy33
29 ani📍 undeva pe Jupiter :))membru din 23 iunie 2010
Hello!!
Nu vreau sa insir 50 0000 000000 de chestii aici sooo.....
1.imi place la nebunie sa desenez , dar nu imi ies pe calculator XD
2.traiesc undeva pe Jupiter:)):)):)):))
3. Sii...... imi place cum deseneaza Naolito ^_^ :
Bye- bye!
Nu vreau sa insir 50 0000 000000 de chestii aici sooo.....
1.imi place la nebunie sa desenez , dar nu imi ies pe calculator XD
2.traiesc undeva pe Jupiter:)):)):)):))
3. Sii...... imi place cum deseneaza Naolito ^_^ :
Bye- bye!
13
desene
10.00
rating mediu (58 voturi)
44.6
rată succes
0
com. date
7
com. primite
0 desene
Se încarcă…
