Steaua larisa
26 ani📍 BOTOSANImembru din 8 iulie 2010
Buna
HELLO!!!!!!!! I AM BACK!!!!!!!!!AM AVUT O VACANTA IN A LUCRA LA DESENE SI M-AM CONCENTRAT M-AI MULT PE SCOALA .TREBUIE SA PARTICIP LA foarte multe concursuri SI IN PLUS SE APROPIE CONCURSUL DIMITRE POMPEIU!!!!!!!!!!!, AM MULTE EMOTII, DAR ORICUM SA STITI CA INCERC SA IMI AMINTESC TOATE METODELE DE DESENARE SI IN CURAND MA VOI PERFECTIONA. SPER SA VA PLACA CEEA CE AM REALIZAT ( mai mult in trecut,dar si acum)
HELLO!!!!!!!! I AM BACK!!!!!!!!!AM AVUT O VACANTA IN A LUCRA LA DESENE SI M-AM CONCENTRAT M-AI MULT PE SCOALA .TREBUIE SA PARTICIP LA foarte multe concursuri SI IN PLUS SE APROPIE CONCURSUL DIMITRE POMPEIU!!!!!!!!!!!, AM MULTE EMOTII, DAR ORICUM SA STITI CA INCERC SA IMI AMINTESC TOATE METODELE DE DESENARE SI IN CURAND MA VOI PERFECTIONA. SPER SA VA PLACA CEEA CE AM REALIZAT ( mai mult in trecut,dar si acum)
94
desene
9.97
rating mediu (419 voturi)
44.4
rată succes
83
com. date
77
com. primite
0 desene
Se încarcă…
