:Xblack:X

:Xblack:X

Cristina
28 ani📍 Bucurestimembru din 11 iulie 2010
Buna:)
Pintre singurele lucruri pe care vreau sa le spun sunt: Va multumesc din suflet ca ma votati si ca imi dati comentari:D Despre mine: Ce imi place:
-Anime-urile
-Sa desenez
-Sa ma joc pe calc
-Sa dansez
-Sa cant
Ce nu imi place:
- In primul rand manelele si manelisti
- Grafruit
- Ca nu desenez frumos
- Si idiotul de Justin Bieber
Eu ca anime:
22
desene
9.98
rating mediu (224 voturi)
101.6
rată succes
72
com. date
65
com. primite
0 desene

Se încarcă…