Paula1234
28 animembru din 12 iulie 2010
Va Urez Numai Note de 10
BYE!! :) Ce nu imi place la siteul asta e ca ... nimeni nu stie sa aprecieze desenele ....
eu
BYE!! :) Ce nu imi place la siteul asta e ca ... nimeni nu stie sa aprecieze desenele ....
eu
35
desene
10.00
rating mediu (952 voturi)
272.0
rată succes
111
com. date
200
com. primite
0 desene
Se încarcă…
