XBIANCAX
bianca
26 ani📍 bucuresti-romaniamembru din 5 octombrie 2010
buna...!! pe mine ma cheama ~...•BIANCA•...~
bun venit pe desenatorii! imi place sa desenez! ..
sunt o fire vesela....
imi place foarte mult sa cant...
si kam atat despre mine... paa
bun venit pe desenatorii! imi place sa desenez! ..
sunt o fire vesela....
imi place foarte mult sa cant...
si kam atat despre mine... paa
72
desene
9.97
rating mediu (266 voturi)
36.8
rată succes
19
com. date
44
com. primite
0 desene
Se încarcă…
