MiezulNoptii
17 ani📍 In the middle of the night...membru din 14 noiembrie 2010
Nu-mi reprosa trecutul!Trecutul e trecut...el face parte din mine si ma defineste...fara el...nu as fi ceea ce sunt astazi...
Nu te gandi la viitor...traieste prezentul!viitorul are mii de usi...cu fiecare alegere-chiar si cand clipesti-viitorul se poate schimba...nu te gandi la ziua de maine...traieste-o pe cea de azi!
Nu te gandi la viitor...traieste prezentul!viitorul are mii de usi...cu fiecare alegere-chiar si cand clipesti-viitorul se poate schimba...nu te gandi la ziua de maine...traieste-o pe cea de azi!
13
desene
10.00
rating mediu (250 voturi)
192.3
rată succes
0
com. date
26
com. primite
0 desene
Se încarcă…
