Elizabeth.ART
31 ani📍 TM :Xmembru din 1 decembrie 2010
Buna ! Ma numesc Elizabeth , sunt din TM ,,, si am 17 ani :D .
Imi place sa desenez (in special sa fac portrete ) , sa cant , sa imi fac prieteni noi oriunde am ocazia .
Cum vedeti , nu am tablita grafica , deci va fi cv mai greu de desenat :( .Mie imi place ceea ce fac si de aceea ma voi chinui ca desenele mele sa iasa cat mai bine :)
Doresc la toata lumea NOROC LA DESENAT SI ... MULT SUCCES !!
Imi place sa desenez (in special sa fac portrete ) , sa cant , sa imi fac prieteni noi oriunde am ocazia .
Cum vedeti , nu am tablita grafica , deci va fi cv mai greu de desenat :( .Mie imi place ceea ce fac si de aceea ma voi chinui ca desenele mele sa iasa cat mai bine :)
Doresc la toata lumea NOROC LA DESENAT SI ... MULT SUCCES !!
8
desene
10.00
rating mediu (136 voturi)
170.0
rată succes
0
com. date
21
com. primite
0 desene
Se încarcă…
