Irinuca pisi
27 ani📍 oriunde numai nu din cermembru din 17 decembrie 2010
BUNA, BUNA!!!
1.NUMELE MEU ESTE IRINA.
2.ADOR GALBENUL
3.VREAU 0,00% TEME --->FAC RAU
4.PE CEA MAI BUNA PRIETENA A MEA O CHEAMA CRISTINA
5.ADOR FILMELE 3D
6.NU IMI PLACE RELIGIA
7.SCOALA E ENERVANTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
am multe in comun cu colega mea de banca... cu exceptia faptului ca eu sunt mai talentata la doua lucruri:
1.desenat
2. dans
sa nu-i spuneti lui yaoi fan. dar deseneaza super... adica... dak i-am zis ca deseneaza nashp... am nevoie de sfatul vostru.
ador twilight......cui nu-i place
imi place sa cant la chitara clasicacine n-ar vrea
ATENTIE
fac un concurs cu titlul: INIMA ROCK
DATA:10 IULIE- 10 august
MAXIM PARTICIPANTI : 30
detalii:SPUNETIMI MIE PRINTR-UN COMENTARIU LA DESENUL CUTU TRIST CA VRETI SA PARTICIPATI SI DACA DESENUL E BUN(LEGAT DE TITLU)VA VOI INSCRIE
PREMIILE SUNT:
LOCUL 1:TOATE DESENELE VOTATE
LOCUL 2:3 SFERTURI DIN GALERIE VOTATA
LOCUL 3:JUMATE DE GALERIE VOTATA
MENTIUNE 1:3 DESENE VOTATE
MENTIUNE 2:2 DESENE VOTATE
MENTIUNE 3:1 DESEN VOTAT
SI RESTUL : LE DEDIC UN DESEN FUNNY
BAFTA!
si concurentii sunt... ma rog nu doar atitia
Yaoi Fan. cu
...:::Maria:::... cu
andru9 cu
Mancestern cu
eh..se pare ca concursul trebuie sa se termine...
deci iata podiumul:
locul 1:Yaoi Fan.
locul 2:Mancestern
locul 3:andru9
locul 4:...:::Maria:::...
felicitari
1.NUMELE MEU ESTE IRINA.
2.ADOR GALBENUL
3.VREAU 0,00% TEME --->FAC RAU
4.PE CEA MAI BUNA PRIETENA A MEA O CHEAMA CRISTINA
5.ADOR FILMELE 3D
6.NU IMI PLACE RELIGIA
7.SCOALA E ENERVANTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
am multe in comun cu colega mea de banca... cu exceptia faptului ca eu sunt mai talentata la doua lucruri:
1.desenat
2. dans
sa nu-i spuneti lui yaoi fan. dar deseneaza super... adica... dak i-am zis ca deseneaza nashp... am nevoie de sfatul vostru.
ador twilight......cui nu-i place
imi place sa cant la chitara clasicacine n-ar vrea
ATENTIE
fac un concurs cu titlul: INIMA ROCK
DATA:10 IULIE- 10 august
MAXIM PARTICIPANTI : 30
detalii:SPUNETIMI MIE PRINTR-UN COMENTARIU LA DESENUL CUTU TRIST CA VRETI SA PARTICIPATI SI DACA DESENUL E BUN(LEGAT DE TITLU)VA VOI INSCRIE
PREMIILE SUNT:
LOCUL 1:TOATE DESENELE VOTATE
LOCUL 2:3 SFERTURI DIN GALERIE VOTATA
LOCUL 3:JUMATE DE GALERIE VOTATA
MENTIUNE 1:3 DESENE VOTATE
MENTIUNE 2:2 DESENE VOTATE
MENTIUNE 3:1 DESEN VOTAT
SI RESTUL : LE DEDIC UN DESEN FUNNY
BAFTA!
si concurentii sunt... ma rog nu doar atitia
Yaoi Fan. cu
...:::Maria:::... cu
andru9 cu
Mancestern cu
eh..se pare ca concursul trebuie sa se termine...
deci iata podiumul:
locul 1:Yaoi Fan.
locul 2:Mancestern
locul 3:andru9
locul 4:...:::Maria:::...
felicitari
72
desene
9.99
rating mediu (529 voturi)
73.4
rată succes
84
com. date
115
com. primite
0 desene
Se încarcă…
